Výsledky podzimních rybářského závodu

V sobotu 17. září jsme se sešli na Tůni u Loukova k podzimnímu rybářskému závodu. Tradiční zabijačkové pochoutky, dobrá nálada, relativně krásné počasí a slušná účast závodníků byla předzvěstí krásného závodního dopoledne. Malinko nám na závěr zapršelo a přes drobnější zpoždění, po vyřešení technických obtíží, jsme mohli vyhlásit vítěze a předat jim ceny.

V  kategorii dospělých se účastnilo 61 závodníků, z nichž 32 bodovalo. Z kategorie rybářské mládeže čítající 24 účastníků bylo 14 úspěšných rybářů. Dohromady ulovili 95 kg ryb.

V kategorii dětí a mládeže do 15-ti let kralovala domácí rybářka Erika Francáková, která se ziskem 4060 bodů utekla svému taktéž závodícímu trenérovi (taťkovi) o neuvěřitelných 4060 bodů. Honzo, příště se musíš polepšit! Druhé místo ve stejné kategorii obsadil Vojtěch Novotný z Hodkovic se ziskem 3700 bodů. Na třetím místě se ziskem 1990 bodů se umístil Petr Cimrman z Mníšku. 

První cena v kategorii dospělých putovala do Předměřic spolu s výhercem Martinem Ježkem, který „ulovil“ krásných 11200 bodů.  Druhá cena za 7720 bodů odcestovala do Zásadky s Janem Fingerem, a třetí cenu si odvezl Jaroslav Práde z Liberce.  

Všem závodníkům a fanouškům děkujeme za účast a příští rok na jaře opět na shledanou!

Výsledky v kategorii dospělých

Výsledky v kategorii dětí

Loading

Sdílej:
Categories: Rybářské závody