Jarní rybářský závod pro děti a dospělé

Vážení přátelé,
v sobotu 20. dubna proběhl rybářský závod na Tůni u Loukova. Chladné počasí s deštěm na chvilku vystřídalo sluníčko a spolu se zabíjačkovými pochoutkami všem zlepšilo náladu.

V 6 hodin ke svým prutům zasedlo 83 závodících ve dvou kategoriích – 18 účastníků v kategorii děti a mládež do 15 let, a 65 dospělých účastníků. Během první poloviny závodu trvající 2,5 hodiny soutěžící ulovili krásných 185 kg ryb. Po hodinové přestávce věnované občerstvení a přemístění na lovné místo pro druhou polovinu, se jim podařilo během dalších 2,5 hodin přidat dalších 50 kg. Takže se celkem podařilo ulovit 235 kg ryb.   

V  kategorii dospělých bodovalo 47 závodníků z 65 soutěžících. V kategorie rybářské mládeže bylo 12 úspěšných rybářek či rybářů z celkem 18 soutěžících. Jak mi ukazuje kalkulačka, tak v průměru každý z nich chytil něco málo přes 3 kg ryb.

V kategorii dětí a mládeže do 15-ti let zvítězil Matěj Randa ze Svijan se ziskem 5480 bodů. V těsném závěsu na druhém místě se ziskem 5380 bodů se umístil Tomáš Bárta z Kacanov. Třetí místo pak získal Matěj Vach z Kněžmostu za nachytaných 4460 bodů.  (Výsledky v kategorii dětí a mládeže)

První cena v kategorii dospělých putovala do Liberce a získal ji Jakub Resl za 14500 bodů.  Druhá cena za 11360 bodů patřila Jakubovi Hájkovi z Bakova nad Jizerou, a třetí cenu si odvezl Ondřej Tuček z Mnichova Hradiště za získaných 12300 bodů.  (Výsledky v kategorii dospělých)

Letos nám s cenami vypomohli Rybářské potřeby Ginto Carp Mnichovo Hradiště, pánové děkujeme.

Všem závodníkům, fanouškům a pořadatelům děkujeme za účast a v září opět na shledanou!

Loading

Sdílej: