Jarní rybářský závod na Tůni u Loukova

V sobotu 22. dubna 2023 proběhl na Tůni u Loukova jarní rybářský závod. Letos jsme se rozhodli pro změnu a sloučili jsme závody do jednoho dne pro obě kategorie. Stejně jako na podzim soutěžili rybářští nadšenci z řad dětí a mládeže společně s dospělými rybáři. Obě kategorie jsme, samozřejmě, vyhlásili zvlášť. Na sobotu jsme připravili tradiční zabijačkové pochoutky a celé závodní dopoledne se neslo v dobré náladě jak závodících tak i pořadatelů.  K tomu přispělo i krásné teplé počasí.

V  kategorii dospělých se účastnilo 72 závodníků, z nichž 60 bodovalo. Z kategorie rybářské mládeže čítající 23 účastníků bylo 21 úspěšných rybářů. Dohromady bylo uloveno krásných 561 kg ryb.

V kategorii dětí a mládeže do 15-ti let zvítězil Vojtěch Novotný z Hodkovic se ziskem nádherných 15720 bodů (15,72 kg). Na druhém místě se ziskem 15190 bodů se umístil Petr Olbrich z Bechova. Třetí místo pak získal Tomáš Bárta z Kacanov za nachytaných 13640 bodů.  (Výsledky v kategorii dětí a mládeže)

První cena v kategorii dospělých putovala na Hrubou Skálu a získal ji Vlastimil Mráz za 20100 bodů,  který za obě poloviny závodů vylovil 20,1 kg ryb.  Druhá cena za 18900 bodů patřila Pavlovi Jandovi z Turnova, a třetí cenu si odvezl Jan Finděr ze Zásadky za získaných 18080 bodů.  (Výsledky v kategorii dospělých)

Všem závodníkům, fanouškům a pořadatelům děkujeme za účast a v září opět na shledanou! 

 

Loading

Sdílej: