Prodej povolenek únor 2021

Vážené rybářky a rybářky,
jsme připraveni k prodeji povolenek ( členských známek atd.) v původních termínech, nejblíže potom 12.2.2021, resp. 13.2.2021. V prosinci a lednu jsme obsloužili zhruba polovinu z nás, zbývá nám tedy termín v únoru a březnu. Smráká se nad plánovanou členskou schůzí (definitivně rozhodneme na schůzi výboru v příštím týdnu, vše nasvědčuje tomu, že půjde pouze o formální krok a stvrzení faktu, že je nerozumné a taky nemožné se sejít), takže se nelze spoléhat ani na to, že Vám bude povolenka prodána na této schůzi. Využijte tedy plánované termíny:
1) Dne 12.2.2021 (pátek) je termín prodeje v době od 16:00-18:00 hodin, dne 13.2.2021 zůstává prodejní doba stejná od 09:00 do 12:00 hodin a na místě budeme oba dny tak dlouho, dokud neobsloužíme posledního žadatele, který se včas dostavil.
2) Prodej bude probíhat v sídle spolku Žďár č.p. 140, avšak ne dole v kanceláři jako obvykle, ale v patře v klubovně, která je svou velikostí schopna zabezpečit kýžených 15 m2 na osobu.
3) Pokud se bude tvořit fronta, tak při příchodu dole u vchodu do objektu podle pořadí příchozích bude členům vydáno pořadové číslo a přibližný čas, kdy na ně dojde řada. Poté mohou v klidu počkat venku či ve voze, aniž by čekali ve frontě, budou postupně voláni a do budovy budou vstupovat jednotlivě, abychom dodrželi požadované množství osob na jednom místě v určitý čas. Posledně to fungovalo, průměrný čas na odbavení jednotlivce se pohyboval kolem dvou minut.
4) Prosíme Vás o dodržování dvoumetrových rozestupů mezi sebou, něco si dejte přes ústa, předpokládáme, že nařízení v nějaké formě v té době bude stále v platnosti. Nějakou dezinfekci tam budeme mít, ale především to chce používat zdravý rozum, asi tak. Aby to odsýpalo, tak by bylo dobré mít vše připraveno, tedy členský průkaz-rybářský lístek-peníze +informace, co žádám.
5) NETRVÁME NA OSOBNÍ ÚČASTI žádajících členů na výdeji, týká se především členů v seniorském věku nebo z ohrožených skupin, klidně potřebné doklady pošlete po známém, který to za Vás vyřídí. Pokud znáte takového člena-členku, ten Vám důvěřuje, podejte mu pomocnou ruku, můžete to vyřídit za něho a ušetříte mu tuhle starost, při které se chtě nechtě musíme potkat.
6) Pokud jste s tím počítali, tak využijte i tento únorový prodej.
7) Může se stát, že nám PES nedovolí prodej realizovat, informovali bychom Vás prostřednictvím tohoto webu, jinak to asi nepůjde.
Nejsme schopni zabezpečit bezhotovostní platby, po zvážení rovněž nepřistoupíme k možné předběžné rezervaci termínu prodeje, těžko bychom to vysvětlili těm, co přišli dříve a čekají v autech venku. Pokud Vám není něco jasné, klidně volejte 607251751, najdeme řešení.

Loading

Sdílej:
Categories: Aktuality, Povolenky