Prodej povolenek leden 2021

Vážené rybářky a rybářky,
přestože dnes nelze odhadnout, jak se bude vyvíjet situace po 10.lednu 2021, tak jsme připraveni k prodeji povolenek ( členských známek atd.) v původních termínech, nejblíže potom 15.1.2021, resp. 16.1.2021. V příloze tohoto příspěvku Vám předkládáme metodiku vypracovanou SvčÚS k dané problematice, především potom k zabezpečení plnění nařízení vlády v souvislostí s nastalou epidemickou situací. Reagujeme takto:
1) Dne 15.1.2021 (pátek) prodlužujeme termín prodeje na dobu 16:00-19:00 hodin, dne 16.1.2021 zůstává prodejní doba stejná od 09:00 do 12:00 hodin a na místě budeme tak dlouho, dokud neobsloužíme posledního žadatele, který se včas dostavil. (od tohoto opatření si slibujeme rozprostření se doby prodeje do delšího časového prostoru a netvoření se fronty).
2) Prodej bude probíhat v sídle spolku Žďár č.p. 140, avšak ne dole v kanceláři jako obvykle, ale v patře v klubovně, která je svou velikostí schopna zabezpečit kýžených 15 m2 na osobu.
3) Při příchodu dole u vchodu do objektu podle pořadí příchozích bude členům vydáno pořadové číslo a přibližný čas, kdy na ně dojde řada. Poté mohou v klidu počkat venku či ve voze, aniž by čekali ve frontě, budou postupně voláni a do budovy budou vstupovat jednotlivě, abychom dodrželi požadované množství osob na jednom místě v určitý čas.
4) Prosíme Vás o dodržování dvoumetrových rozestupů mezi sebou, něco si dejte přes ústa, předpokládáme, že nařízení v nějaké formě v té době bude stále v platnosti. Nějakou dezinfekci tam budeme mít, ale především to chce používat zdravý rozum, asi tak. Aby to odsýpalo, tak by bylo dobré mít vše připraveno, tedy členský průkaz-rybářský lístek-peníze +informace, co žádám.
5) NETRVÁME NA OSOBNÍ ÚČASTI žádajících členů na výdeji, týká se především členů v seniorském věku nebo z ohrožených skupin, klidně potřebné doklady pošlete po známém, který to za Vás vyřídí. Pokud znáte takového člena-členku, ten Vám důvěřuje, podejte mu pomocnou ruku, můžete to vyřídit za něho a ušetříte mu tuhle jinak nutnou traktaci, při které se chtě nechtě musíme potkat.
6) Pokud jste s tím počítali, tak využijte i tento lednový prodej, vše nasvědčuje tomu, že i v dalších plánovaných termínech situace nebude odlišná od té současné, rádi bychom se mýlili.
7) Splňte si prosím svou základní povinnost a v termínu do 15.1.2021 (nebo i 16.1.2021, to už není rozhodující) odevzdejte statistiky úlovků. Musíme to sečíst, výsledek odevzdat příslušným orgánům a především je to jediný rozumný způsob, vyjma bajek, jak se dobrat tomu, co bylo skutečně uloveno, odneseno, jaká byla docházka k vodě a jakým způsobem máme revíry dosadit.
8) Může se stát, že nám PES nedovolí prodej realizovat, informovali bychom Vás prostřednictvím tohoto webu, jinak to asi nepůjde.
Nejsme schopni zabezpečit bezhotovostní platby, po zvážení rovněž nepřistoupíme k možné předběžné rezervaci termínu prodeje, těžko bychom to vysvětlili těm, co přišli dříve a čekají v autech venku. Pokud Vám není něco jasné, klidně volejte 607251751, najdeme řešení.Vracení a prodej povolenek_web_30.12.2020

Loading

Sdílej:
Categories: Aktuality, Povolenky