ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2018
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 80/121 Syrový František Vápencko13080 40 13120 
2 56/145 Říha Jan Bakov12780 180 12960 
3 130/71 Vlasta Vratislav Bakov2960 7610 10570 
4 35/86 Ježek Martin Předměřice10160 10160 
5 132/69 Vídeňský Zdeněk Lhotice1800 6860 8660 
6 51/150 Kotas Pavel Mladá Boleslav3060 5400 8460 
7 69/132 Zítka Lukáš Mladá Boleslav2020 5700 7720 
8 122/79 Kameník Jakub Honsob80 7180 7260 
9 75/126 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště440 6680 7120 
10 118/3 Jiránek Martin Sychrov4060 3000 7060 
11 155/46 Francák Jan Loukov3980 2940 6920 
12  8/113 Novák Josef Žďár6220 280 6500 
13 90/31 Frič Jakub Sobotka2940 3540 6480 
14  2/119 Odstrčilík Tadeáš Dolní Bousov5900 40 5940 
15 83/38 Tošovský Petr Bělá p. Bezdězem5320 380 5700 
16 17/104 Růžička Miroslav Tanvald2980 2440 5420 
17 82/39 Sudík Miloslav Kochánky5140 5140 
18 156/45 Kapras Tomáš Čičavy2840 2120 4960 
19 39/82 Nohynek Tomáš ml Mnichovo Hradiště4160 720 4880 
20 27/94 Blechta Jakub Veselá4860 4860 
20 36/85 Dvořák Jan Bakov3000 1860 4860 
22 139/62 Vávra Vladimír Svijany820 4020 4840 
23 67/134 Anděl Michal Lažany4400 4400 
23 148/53 Burda Jiří Mnichovo Hradiště280 4120 4400 
25  9/112 Svoboda Tadeáš Žďár4040 4040 
26 18/103 Kadlec Tomáš Turnov4020 4020 
27  3/118 Odstrčilík Hubert Dolní Bousov3620 170 3790 
28 70/131 Richtr Pavel Vápencko3660 3660 
29 153/48 Horáček Jan Ohrazenice2980 320 3300 
30 28/93 Mráz Vlastimil Radvánovice500 2580 3080 
31 33/88 Szücs Imrich Turnov3060 3060 
32  1/120 Vyhlas Martin Bakov2980 2980 
33  6/115 Pastorek Jiří ml. Jenišovice2380 560 2940 
34  4/117 Volf Josef Doubrava660 1960 2620 
35 147/54 Hejsek Václav Tanvald160 2420 2580 
36 41/160 Mareš Jiří Mnichovo Hradiště2540 2540 
37 44/157 Zhyrnov Maksym Velké Hamry2400 120 2520 
38 73/128 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště2380 60 2440 
39 154/47 Škodová Andrea Žehrov2160 2160 
40 63/138 Resl Jakub Liberec2040 2040 
41 149/52 Běhounek Bohuslav Mnichovo Hradiště2000 2000 
42 160/41 Abramius Radek Mladá Boleslav1920 1920 
43 127/74 Pelda Lukáš Doubrava1840 1840 
44 72/129 Malý Karel Mladá Boleslav940 800 1740 
45 129/72 Vlasta Tomáš Bakov1660 1660 
45 46/155 Finger Jan Zásadka1660 1660 
47 58/143 Dostrašil Jaroslav Přepeře200 1300 1500 
48 95/26 Rulec Zbyněk Svijanský Újezd1440 1440 
49 143/58 Burda Tomáš Mnichovo Hradiště620 760 1380 
50 84/37 Mizera František Bělá p. Bezdězem1340 1340 
51 65/136 Anděl Tomáš Lažany1240 1240 
51 31/90 Šulc Vilém Semily1240 1240 
53 92/29 Beneš Pavel Doubí1220 1220 
54 91/30 Benešová Nikola Doubí1040 40 1080 
55 47/154 Horáček Pavel Boseň1060 1060 
56 50/151 Kotas Pavel st. Mladá Boleslav940 940 
57 11/110 Honzejk Martin Přepeře480 160 640 
58 94/27 Rulec Josef Příšovice600 600 
59 60/141 Tvrzník Tomáš Semily560 560 
60 85/36 Moravec Jan Semily540 540 
60 120/1 Moro Leoš Svijany360 180 540 
62 126/75 Pelda Jan Doubrava260 260 520 
63 100/21 Krištof Marián Stráž p. Ralskem420 420 
64 23/98 Cihlář Zdeněk Doubrava380 380 
64  5/116 Pastorek Jiří Jenišovice380 380 
66 10/111 Kudibal Svatopluk Turnov220 140 360 
67 71/130 Richtr Roman Vápencko340 340 
68 158/43 Paldus Luděk Pěnčín180 180 
69 13/108 Brodský Tomáš Stupná140 140 
70 157/44 Kudrnáč Květoslav Sedlíšťka100 100 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22