ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2017
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 34/87 Vídeňský Zdeněk Lhotice13540 13540 
2 132/69 Vlasta Tomáš Bakov10320 1880 12200 
3 65/136 Resl Jakub Liberec6800 2940 9740 
4  3/118 Novák Josef Svijany7960 960 8920 
5 120/1 Janata Martin Libuň2440 5280 7720 
6 42/159 Mareš Jan Turnov6940 680 7620 
7 17/104 Kadlec Tomáš Turnov6500 580 7080 
8  2/119 Vlasta Vratislav Bakov4140 2720 6860 
9  4/117 Štelovský Miloslav Dolní Bousov6240 280 6520 
10 151/50 Burda Jiří Mnichovo Hradiště5460 1000 6460 
11 27/94 Mráz Vlastimil Radvánovice6300 6300 
12 33/88 Ježek Martin Předměřice1760 3880 5640 
13 59/142 Říha Jan Bakov n. Jizerou2220 3400 5620 
14 88/33 Vopasek Jaroslav Doubrava5320 280 5600 
15 41/160 Mareš Martin Turnov5580 5580 
16 69/132 Kočí Josef Mnichovo Hradiště4700 640 5340 
17 39/82 Lát Jiří Česká Lípa1540 3440 4980 
18 126/75 Koťátko Jiří Doubrava4360 480 4840 
19 105/16 Blechta Jakub Veselá4760 4760 
20 64/137 Resl Milan Liberec4400 4400 
21 37/84 Dvořák Jan Bakov n. Jizerou3980 400 4380 
22  5/116 Abramius Radek Mladá Boleslav3040 1320 4360 
23 94/27 Jiránek Martin Sychrov3720 440 4160 
24 40/81 Hrdina Jiří Bakov n. Jizerou4140 4140 
25 158/43 Stěhulka Aleš Bitouchov4020 4020 
26 62/139 Hujer Miroslav Liberec4000 4000 
27  6/115 Kotas Pavel Mladá Boleslav2480 1220 3700 
28 68/133 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště3600 3600 
29 60/141 Kynčl Jan Semily3550 3550 
30 38/83 Dičko Robert Mladá Boleslav3520 3520 
31 142/59 Vávra Vladimír Svijany3200 280 3480 
32 152/49 Burda Tomáš Mnichovo Hradiště2180 1260 3440 
33 32/89 Sitta Bohuslav Taneček2820 260 3080 
34 80/121 Zeman Luboš Semily540 2340 2880 
35 61/140 Mocek Jan Semily2440 400 2840 
36 157/44 Suchopár Miroslav Kraslice2780 2780 
37 81/40 Sudík Miloslav Kochánky1600 1120 2720 
38 66/135 Zítka Lukáš Mladá Boleslav2660 2660 
39 36/85 Chvála Jan Sezemice2300 240 2540 
40 146/55 Kapras Tomáš Čičavy2440 2440 
41 150/51 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště920 1300 2220 
42 140/61 Vávra Lukáš Železný Brod2200 2200 
43 104/17 Beránek Miroslav Liberec2120 2120 
44 155/46 Hejsek Václav Tanvald660 1220 1880 
45 70/131 Odstrčilík Tadeáš Dolní Bousov900 860 1760 
46 74/127 Janda Pavel Turnov900 800 1700 
47 57/144 Musil Vladimír Semily1680 1680 
48 52/149 Zeman Miroslav Semily1500 1500 
49 35/86 Chvála Petr Sezemice580 890 1470 
50 67/134 Malý Karel Mladá Boleslav540 820 1360 
51 72/129 Janda Pavel ml Turnov980 340 1320 
52 58/143 Vyhlas Martin Bakov n. Jizerou1300 1300 
53 56/145 Plíva Miloš Semily1220 1220 
54 100/21 Rulec Zbyněk Svijanský Újezd1060 1060 
55 43/158 Stehlík Jiří Bitouchov1040 1040 
56 129/72 Jechová Wendy Neratovice740 260 1000 
57 53/148 Novotný Vladimír st. Semily940 940 
57 75/126 Zeman Martin Semily640 300 940 
59 117/4 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště900 900 
59 92/29 Jiránek Jan Svijanský Újezd480 420 900 
61 144/57 Kysela Bohuslav Příšovice700 180 880 
62 106/15 Rössler Tomáš Veselá840 840 
62 73/128 Janda Lukáš Turnov840 840 
64 54/147 Novotný Vladimír Semily820 820 
65 79/122 Baštýř Josef Jablonné760 760 
65 23/98 Nohynek Tomáš ml. Mnichovo Hraditě340 420 760 
67 76/125 Móro Leoš Malá Skála180 560 740 
68 55/146 Šulc Vilém Semily620 620 
69 47/154 Anděl Tomáš Lažany560 560 
69 102/19 Mikule Luděk Doubrava560 560 
71 51/150 Pařík Luděk Lažany500 500 
71 90/31 Pelda Lukáš Doubrava500 500 
73 125/76 Šorejs Miloslav Turnov460 460 
73 44/157 Anděl Tomáš ml Lažany400 60 460 
75 118/3 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště280 160 440 
76 71/130 Roušal Leděk Neratovice320 320 
77 86/35 Beneš Pavel Doubí260 260 
78 31/90 Stehlík Lubomír ml. Bakov n. Jizerou220 220 
78  7/114 Kunst Jiří Přepeře220 220 
78 147/54 Kudrnáč Květoslav Sedlíšťka220 220 
78 46/155 Anděl Michal Lažany140 80 220 
82 45/156 Hnatajko Milan Doubí180 180 
83 124/77 Frič Jakub Sobotka80 80 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22