ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2016
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 35/86 Vlasta Tomáš Bakov11380 4300 15680 
2 72/129 Richtr Pavel Vápencko8120 6140 14260 
3 40/81 Hrdina Jiří Bakov7320 6620 13940 
4 70/131 Vlasta Vratislav Bakov4820 6720 11540 
5 135/66 Sitta Bohuslav Taneček9760 1120 10880 
6 71/130 Zítka Lukáš Mladá Boleslav4460 6300 10760 
7 38/83 Novotný Vladimír Semily600 8220 8820 
8 99/22 Rulec Josef Příšovice8540 8540 
9 138/63 Resl Jakub Liberec8100 8100 
10 98/23 Rulec Zbyněk Svijanský Újezd7060 940 8000 
11 85/36 Richtr Roman Vápencko7420 7420 
12 102/19 Mikule Luděk Doubrava6500 560 7060 
13 122/79 Koťátko Jiří Doubrava6180 860 7040 
14 67/134 Dičko Robert Mladá Boleslav2740 4060 6800 
15 159/42 Císař Martin Plzeň2980 3460 6440 
16 91/30 Pelda Lukáš Doubrava3420 2820 6240 
17 61/140 Říha Jan Bakov5480 660 6140 
18 45/156 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště5980 5980 
19 93/28 Sudík Miroslav Kochánky4400 1200 5600 
20 130/71 Vávra Vladimír Doubrava4000 1500 5500 
21 140/61 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa2600 2720 5320 
22 55/146 Hujer Miroslav st. Liberec4580 660 5240 
23 104/17 Hejsek Václav Tanvald4420 800 5220 
24 124/77 Novák Josef Žďár1620 3480 5100 
25 154/47 Kalčík Matěj Plzeň3500 1460 4960 
25 83/38 Podolka Stanislav Turnov4960 4960 
27 137/64 Resl Milan Liberec4840 4840 
28 79/122 Janků Petr Svijanský Újezd4500 4500 
28 27/94 Mráz Vlastimil Radvánovice4500 4500 
30 37/84 Zeman Miroslav Semily1680 2340 4020 
31 108/13 Jiránek Jan Svijanský Újezd3480 400 3880 
32 75/126 Frolich Karel Bakov3500 100 3600 
33 92/29 Koťátko Lukáš Doubrava3560 3560 
34 95/26 Zikmund Stanislav Turnov3180 360 3540 
35 87/34 Beneš Pavel Doubí1320 2100 3420 
36 101/20 Krásný Jan Liberec3400 3400 
37 57/144 Abramiuc Radek Mladá Boleslav2840 500 3340 
38 153/48 Hobelant Lukáš Přepeře2960 220 3180 
39 11/110 Buriánek Jaroslav Přepeře3140 3140 
39 36/85 Musil Vladimír Semily1140 2000 3140 
39 96/25 Vyhlas Martin Bakov2440 700 3140 
42 84/37 Kunst Jiří Přepeře2880 2880 
43 74/127 Janda Lukáš Turnov2820 2820 
44 158/43 Štelovský Miloslav Dolní Bousov860 1640 2500 
45 150/51 Burda Tomáš Mnichovo Hradiště660 1760 2420 
46 68/133 Kadlec Tomáš Turnov2400 2400 
47 33/88 Kysela Leoš Příšovice2380 2380 
48 88/33 Plaček Jan Maravské Bránice1820 420 2240 
49 17/104 Honc Josef Rumburk1840 300 2140 
49 49/152 Kotas Pavel ml. Mladá Boleslav2140 2140 
51 69/132 Novák Václav Mladá Boleslav2040 2040 
52 54/147 Kameník Jakub Honsob1640 380 2020 
53 157/44 Odstčilík Tadeáš Dolní Bousov2000 2000 
54 116/5 Vaňouček Jaroslav Libuň1940 1940 
54  7/114 Kapras Tomáš Čičavy1940 1940 
56 13/108 Francák Jan Jičín1160 640 1800 
57 142/59 Hamouz Zdeněk Česká Lípa1700 1700 
58  1/120 Ježek Martin Předměřice1460 200 1660 
58 60/141 Machalický Tomáš Boseň1200 460 1660 
60  2/119 Kudrnáč Květoslav Sedlíšťka1640 1640 
61 147/54 Čurda Antonín Frýdlant620 1000 1620 
62 100/21 Beránek Miroslav Liberec1520 1520 
63 48/153 Kotas Pavel Mladá Boleslav1200 260 1460 
64 73/128 Janda Pavel Turnov1400 1400 
64 160/41 Dvořák Jan Bakov980 420 1400 
64 46/155 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště1180 220 1400 
67 90/31 Krňák Štěpán Malá Skála1240 140 1380 
68 18/103 Kněžour Martin Mladá Boleslav740 580 1320 
69 59/142 Mareš Jiří Mnichovo Hradiště1240 1240 
70 41/160 Fabiánek Pavel Semily1200 1200 
70 15/106 Novák Marek Rumburk1200 1200 
72 151/50 Burda Jiří Mnichovo Hradiště1120 1120 
73 141/60 Lát Jiří Česká Lípa1100 1100 
74 121/80 Botošová Nikola Doubí1060 1060 
74 106/15 Růžička Miroslav Tanvald200 860 1060 
76 156/45 Žídek Jan Hodkovice1040 1040 
77 53/148 Finger Jan Zásadka1000 1000 
78 12/109 Škodová Andrea Žďár980 980 
79  8/113 Horáček Jan Turnov880 880 
80 65/136 Baštýř Josef Jablonné300 400 700 
80 34/87 Kysela Bohuslav Příšovice700 700 
82 19/102 Hyka David Mukařov660 660 
82 16/105 Lach Karel Rumburk660 660 
84 155/46 Žídek Petr Hodkovice400 200 600 
85 56/145 Hujer Miroslav Liberec520 520 
85 22/99 Matys Martin Praha520 520 
85 51/150 Stehlík Luboš Boseň520 520 
88 52/149 Svoboda Václav Zásadka440 440 
89 39/82 Šulc Vilém Semily380 380 
89  9/112 Anděl Tomáš Lažany380 380 
91 66/135 Churáň Jaroslav Stráž p. Ralskem360 360 
92 10/111 Hnatajko Milan Doubí320 320 
93 80/121 Janků Ondřej Příšovice300 300 
93 62/139 Král Jaroslav ml. Nymburk300 300 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22