ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2015
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 72/129 Richtr Roman Vápencko8180 9240 17420 
2 35/86 Vídeňský Zdeněk Kněžmost12500 2920 15420 
3 60/141 Resl Jakub Liberec8940 3100 12040 
4 81/40 Hrdina Jiří Bakov9000 2920 11920 
5  1/120 Vlasta Vratislav Bakov7040 4620 11660 
6 98/23 Zeman Martin Semily5500 5300 10800 
7 136/65 Vávra Vladimír Doubrava4640 5740 10380 
8 160/41 Vlasta Tomáš Bakov7900 1680 9580 
9 59/142 Resl Milan Liberec7120 2440 9560 
10 124/77 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav6020 3120 9140 
11 45/156 Lapec Martin Louny4700 4380 9080 
12 22/99 Kameník Jakub Honsob4360 4680 9040 
13 27/94 Kněžour Martin Mladá Boleslav8900 8900 
14 89/32 Sudík Miloslav Kotánky8580 8580 
15 149/52 Burda Tomáš Mnichovo Hradiště8160 320 8480 
16 78/123 Kočí Josef Mnichovo Hradiště6840 1420 8260 
17 75/126 Fröhlich Karel Bakov7100 980 8080 
18 30/91 Mráz Vlastimil Radvánovice5960 1900 7860 
19 104/17 Lát Jiří Česká Lípa7420 280 7700 
20 130/71 Jiránek Martin Sychrov7440 7440 
21 69/132 Zítka Lukáš Mladá Boleslav5060 2100 7160 
22 64/137 Kavan Karel Ostrava3440 3000 6440 
23 159/42 Dvořák Jan Bakov6140 6140 
24 103/18 Růžička Miroslav Tanvald3400 2540 5940 
25 68/133 Kadlec Tomáš Turnov5900 5900 
26 61/140 Filipec Pavel Železný Brod4320 1560 5880 
27 125/76 Pelda Lukáš Doubrava3800 1960 5760 
28 21/100 Fabiánek Pavel Semily5680 5680 
29 132/69 Jiránek Jaromír Svij. Újezd3260 2360 5620 
30  2/119 Novák Josef Svijany4160 1360 5520 
31 153/48 Durček Josef Mnichovo Hradiště380 5120 5500 
31 47/154 Říha Jan Bakov3580 1920 5500 
33 94/27 Janků Petr Svij. Újezd4800 240 5040 
34 155/46 Lukáš Hobelnt Vitanovice3420 1600 5020 
35 101/20 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa3200 1460 4660 
36 74/127 Richtr Pavel Vápencko4640 4640 
37 37/84 Novotný Vladimír ml. Semily2160 2420 4580 
38 76/125 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště2220 2140 4360 
39 51/150 Mánek Bohumil Kláštěr4160 4160 
40 121/80 Šorejs Miloslav Turnov2160 1980 4140 
41 87/34 Baštýř Josef Jablonné2260 1820 4080 
42 65/136 Dičko Robert Mladá Boleslav680 3360 4040 
43 106/15 Bartoš Michal Bakov3400 540 3940 
44 128/73 Novák Václav Mladá Boleslav3420 280 3700 
44 157/44 Novák Jiří Přepeře3700 3700 
44 108/13 Kunst Jiří Přepeře3700 3700 
47 29/92 Zabilanský Aleš Dolní Bousov3340 320 3660 
48 150/51 Šimůnek Jaroslav ml, Mnichovo Hradiště3240 3240 
48 20/101 Škréta Jindřich Svijany3240 3240 
50 39/82 Vymazal Petr Bakov2600 450 3050 
51 107/14 Vyhlas Martin Bakov2700 240 2940 
52 158/43 Ježek Martin Předměřice340 2540 2880 
53 13/108 Hamouz Zdeněk Česká Lípa180 2680 2860 
54 56/145 Richtr Pavel Loukov2600 240 2840 
55 42/159 Mašek Miloš Semily2780 2780 
56 133/68 Blechta Jakub Veselá2140 620 2760 
57 43/158 Janda Lukáš Turnov780 1860 2640 
58 86/35 Beneš Pavel Doubí940 1640 2580 
59 77/124 Kameník Jiří Mladá Boleslav2420 2420 
60 34/87 Kulhavý Pavel Pěčice2340 2340 
60 100/21 Zeman Luboš Semily1760 580 2340 
62 114/7 Říha Karel Mnichovo Hradiště2180 100 2280 
63 38/83 Novotný Vladimír st. Semily2220 2220 
64 145/56 Petráček Ota Liberec1800 380 2180 
64 32/89 Anděl Tomáš Lažany2180 2180 
66 14/107 Král Jaroslav Turnov1720 420 2140 
67 67/134 Žídek Jan Hodkovice1700 320 2020 
67 66/135 Žídek Petr Hodkovice1720 300 2020 
69 73/128 Petruňák Michal Český Dub1940 1940 
69 62/139 Tvrzník Tomáš Semily1940 1940 
71  7/114 Kapras Tomáš Čičavy1880 1880 
72  5/116 Kudrnáč Květoslav Sedlíšťka1840 1840 
72 93/28 Soukup David Zlatá Olešnice1840 1840 
74 156/45 Novák Josef Přepeře1800 1800 
75  3/118 Honzejk Martin Přepeře1640 1640 
76 148/53 Burda Jiří Mnichovo Hradiště1560 1560 
77 96/25 Zeman Miroslav Semily350 1100 1450 
78 23/98 Horník Karel Chrastava1120 1120 
79 151/50 Šimůnek Jaroslav Mnichovo Hradiště1100 1100 
80 82/39 Kalčík Matěj Plzeň1000 1000 
81 123/78 Svoboda Jan Doubrava480 460 940 
82 79/122 Zoubek Stanislav Mimoň760 760 
83 71/130 Klaban Jakub Český Dub740 740 
84 12/109 Plaček Jan Moravská Bránice320 400 720 
85 95/26 Rulec Josef Příšovice600 600 
85 109/12 Podolka Stanislav Přepeře600 600 
87 40/81 Šulc Vilém Semily580 580 
88 17/104 Krčmář Jaroslav Frýdlant420 420 
88 15/106 Stehlík Jiří Bakov420 420 
90 154/47 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště400 400 
90 126/75 Koťátko Lukáš Doubrava400 400 
90 147/54 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště400 400 
93 49/152 Kotas Pavel Mladá Boleslav340 340 
93 152/49 Pelda Milan Mnichovo Hradiště340 340 
95 83/38 Vican Marek Plzeň300 300 
96 50/151 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště280 280 
96 54/147 Helikar Jan Koprník280 280 
98 122/79 Koťátko Jiří Doubrava220 220 
99 80/121 Müller Jiří MO Zákupy200 200 
100 58/143 Hujer Miroslav Liberec180 180 
100 52/149 Machalický Tomáš Boseň180 180 
102 48/153 Kotas Pavel ml. Mladá Boleslav160 160 
103 84/37 Císař Martin Plzeň100 100 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22