ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2014
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 70/131 Richtr Pavel Vápensko19460 6060 25520 
2 93/28 Rulec Josef Příšovice13060 2720 15780 
3 98/23 Zeman Luboš Semily13960 880 14840 
4 77/124 Herbrich Robert Jablonec11000 830 11830 
5 43/158 Kočí Josef Mn.Hradiště10200 1620 11820 
6 42/159 Černý Jindřich Mn.Hradiště7760 3720 11480 
7 80/121 Císař Martin Plzeň10920 360 11280 
8 74/127 Zídka Lukáš Ml.Boleslav10160 680 10840 
9 51/150 Richtr Roman Kostomlaty7670 3140 10810 
10  1/120 Vlasta Tomáš Bakov9690 1040 10730 
11 160/41 Velický Jaroslav Bakov8300 1320 9620 
12 61/140 Abramius Radek Ml.Boleslav4670 4860 9530 
13 30/91 Novotný Vladimír Semily1860 7220 9080 
14 89/32 Zeman Martin Semily6300 2360 8660 
15 31/90 Novotný Vladimír st. Semily5100 2620 7720 
16 156/45 Mareš Jan Turnov4100 3300 7400 
16 113/8 Resl Jakub Liberec7400 7400 
18 102/19 Žížala Josef Č.Brod7060 7060 
19 145/56 Suchopár Miroslav Kraslice6320 700 7020 
20 132/69 Jiránek Martin Sychrov7000 7000 
21 66/135 Buriánek Jaroslav Přepeře6570 380 6950 
22 127/74 Kulhavý Pavel Pěčice4480 2340 6820 
23 45/156 Krelich Karel Bakov5800 540 6340 
24 84/37 Kotas Pavel Ml.Boleslav6220 6220 
25 38/83 Říha Karel Mn.Hradiště3200 2980 6180 
26 123/78 Novák Josef Svijany4660 1400 6060 
27 75/126 Burda Jiří Mn.Hradiště2560 3100 5660 
28 147/54 Šimůnek Jaroslav Mn.Hradiště1020 4380 5400 
29 158/43 Janda Lukáš Turnov4540 420 4960 
30 109/12 Pitrovský Jiří Brniště3720 1120 4840 
31 76/125 Burda Tomáš Mn.Hradiště540 4260 4800 
31 41/160 Vídeňský Zdeněk Mn.Hradiště1900 2900 4800 
33 49/152 Machalický Tomáš Boseň4600 4600 
34 58/143 Konopka Jaroslav Střížovice4250 320 4570 
35 27/94 Hamouz Zdeněk Č.Lípa1840 2720 4560 
36 85/36 Buriánek Vladimír Ml.Boleslav4120 380 4500 
37 120/1 Hrdina Jiří Bakov4002 400 4402 
38 46/155 Říha Jan Bakov4100 300 4400 
39 157/44 Janda Pavel Turnov3140 1220 4360 
40 110/11 Hujer Miroslav Liberec2580 1740 4320 
41 47/154 Hybner Pavel Mn.HRadiště4120 100 4220 
42 28/93 Baštýř Josef Jablonné1680 2320 4000 
43 94/27 Zeman Miroslav Semily3828 3828 
44 59/142 Zeman Václav Tuřice3500 320 3820 
45 81/40 Vican Marek Plzeň3560 160 3720 
46  4/117 Čermák Jakub Kralupy1440 2240 3680 
47 154/47 Pastorek Jiří Turnov3160 400 3560 
48 62/139 Tvrzník Tomáš Semily2800 720 3520 
49 119/2 Bartoš Michal Bakov2960 460 3420 
50 112/9 Resl Milan Liberec3340 3340 
51 141/60 Piták Miroslav Dolní Bousov540 2700 3240 
52 125/76 Podolka Stanislav Turnov2820 360 3180 
53 79/122 Roušal Luděk Neratovice2820 300 3120 
54 67/134 Kapras Tomáš Čičavsko2300 680 2980 
55 129/72 Blechta Jakub Veselá1120 1820 2940 
56 144/57 Solař Hubert Kraslice2900 2900 
57 87/34 Beránek Miroslav Liberec2860 2860 
58 36/85 Koťátko Jiří Doubrava2720 2720 
59 48/153 Čech Zdeněk Mn.HRadiště2700 2700 
60 105/16 Soukup David Plavy990 1660 2650 
61 117/4 Vlasta Vratislav Bakov1500 1100 2600 
62 150/51 Kučerová Markéta Mn.Hradiště2540 2540 
62 146/55 Stěhulka Aleš Bitouchov2540 2540 
64 122/79 Krejčí Josef Březina2440 2440 
64 104/17 Kalčík Matěj Plzeň2160 280 2440 
66 72/129 Růžička Miroslav Tanvald2400 2400 
66 153/48 Tuček Ondřej Mn.Hradiště320 2080 2400 
66 100/21 Vítek Lukáš Turnov2400 2400 
69  2/119 Dvořák Jan Bakov2320 2320 
69 83/38 Jechová Václava Neratovice2160 160 2320 
71 99/22 Bacílková Marta Turnov1840 380 2220 
72 139/62 Vávra Vladimír 2200 2200 
73 91/30 Sovák Vojtěch Turnov2180 2180 
74 68/133 Francák Jan Jičín2140 2140 
75 106/15 Šíma Jan Velké Hamry2100 2100 
76 124/77 Kudibal Svatopluk Turnov580 1500 2080 
77 32/89 Šulc Vilém Semily840 960 1800 
78 50/151 Frič Jakub Sobotka1100 420 1520 
79 52/149 Markvart Martin Hodkovice540 960 1500 
79 54/147 Škréta Martin Čtveřín900 600 1500 
81 44/157 Vymazal Petr Bakov1040 430 1470 
82 155/46 Mareš Martin Turnov180 1280 1460 
83 25/96 Honc Josef Rumburk620 760 1380 
84 55/146 Škréta Jindřich Čtveřín1060 120 1180 
84 135/66 Šedivý Martin Žďár700 480 1180 
86 118/3 Vyhlas Martin Bakov706 380 1086 
87 149/52 Janata Martin Libuň980 980 
87 148/53 Šimůnek Jaroslav ml. Mn.Hradiště980 980 
89 29/92 Mráz Vlastimil Radvánovice760 760 
90 92/29 Janků Petr Příšovice720 720 
91 142/59 Bari Martin Dolní Bousov320 380 700 
92 60/141 Volný Rostislav Vítkov320 330 650 
93 40/81 Kněžour Martin Ml.Boleslav240 400 640 
94 24/97 Lach Karel Rumburk140 320 460 
95 134/67 Jiránek Jan Sv.Újezd400 400 
96 37/84 Šorejs Miloslav Turnov380 380 
96 90/31 Čihák Jan Kadeřavec380 380 
98 39/82 Hyka David Mukařov320 320 
98 20/101 Hylmar Radek Liberec320 320 
100 69/132 Horáček Jan Turnov290 290 
101  8/113 Kout Ondřej Chrastava220 220 
102  9/112 Mlejnek Ladislav Všen180 180 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22