ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2013
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 123/78 Vlasta Vratilsav Bakov20000 20000 
2 159/42 Frelich Karel Bakov5640 8900 14540 
3 96/25 Rulec Josef Příšovice10940 10940 
4 30/91 Baštýř Petr Jablonné v Podj.5020 5680 10700 
5 42/159 Vídeňský Zdeněk Svijany6580 3410 9990 
6 90/31 Lát Jiří Česká Lípa8360 360 8720 
7 132/69 Jiránek Martin Svijanský Újezd8460 8460 
8 65/136 Čeněk Josef Chrastava7380 7380 
9  1/120 Hrdina Jiří Bakov6620 620 7240 
10 41/160 Abramiuc Radek Mladá Boleslav7120 7120 
11  7/114 Vyhlas Martin Bakov3920 2960 6880 
12 27/94 Baštýř Josef Jablonné v Podj.6660 6660 
13 35/86 Svoboda Jan Doubrava5620 5620 
14 115/6 Koťátko Lukáš Svijany5600 5600 
15 67/134 Resl Jakub Liberec5400 5400 
16 124/77 Dvořák Jan Bakov1400 3890 5290 
17 75/126 Zeman Martin Semily5280 5280 
17 60/141 Tvrzník Tomáš Semily5280 5280 
19 47/154 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště4540 720 5260 
20 78/123 Zeman Luboš Semily2600 2640 5240 
21 139/62 Hybša Jaroslav Mladá Boleslav1660 3390 5050 
22 80/121 Černý Jindřích Mnichovo Hradiště4720 4720 
23 68/133 Resl Milan Liberec4260 4260 
24 56/145 Kameník Jiří Mladá Boleslav4100 140 4240 
25 98/23 Šimůnek Jaroslav Mnichovo Hradiště4220 4220 
26 130/71 Jiránek Jan Svijanský Újezd4020 4020 
27 79/122 Kočí Josef Mnichovo Hradiště3240 700 3940 
28 82/39 Hobelant Lukáš. Svijany3840 3840 
29 71/130 Vyhlídal Emanuel Borohrádek500 3120 3620 
30 111/10 Filip Ivo Semily3500 10 3510 
31 70/131 Vybíral Karel Semily3480 3480 
32 28/93 Mráz Vlastimil Radvánovice3360 3360 
33 40/81 Volný Rostislav Mladá Boleslav2860 440 3300 
34 21/100 Novák Marek Rumburk3040 200 3240 
35 29/92 Kryštof Marian Stráž3220 3220 
36 150/51 Burda Jiří Mnichovo Hradiště3200 3200 
37 108/13 Frič Jakub Boseň2800 2800 
38 77/124 Štěpánek Vladislav Semily2140 560 2700 
39  6/115 Bartoš Michal Bakov2320 2320 
40 13/108 Hančur Josef Praha2260 2260 
41 140/61 Hásek Miroslav Stružinec2140 2140 
42 83/38 Antoš František Mladá Boleslav2060 2060 
43 122/79 Zelenka Jindřich Kolín1620 400 2020 
44 91/30 Zikmund Stanislav Turnov1940 1940 
45 93/28 Cajthaml Jaroslav Zákupy1900 1900 
46 145/56 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav1880 1880 
47 49/152 Smolík Josef Mnichovo Hradiště1400 440 1840 
48 89/32 Jiránek Robin Hodkovice1820 1820 
49 74/127 Plíva Miloš Semily1740 1740 
50 97/24 Šimůnek Jaroslav ml. Mnichovo Hradiště1560 1560 
51  4/117 Pastorek Jiří ml. Turnov1320 180 1500 
52 125/76 Práde Jaroslav Štětí1380 1380 
52 43/158 Honzejk Martin Přepeře260 1120 1380 
54 110/11 Voteček Václav Semily1060 1060 
55 117/4 Burijánek Jaroslav Přepeře460 520 980 
55 37/84 Koťátko Jiří Doubrava980 980 
57 112/9 Janata Martin Libuň960 960 
57 157/44 Vrabcová Andrea Doubrava960 960 
59 36/85 Letko Vladislav Doubrava840 840 
60 19/102 Honc Josef Rumburk520 300 820 
61 76/125 Zeman Miroslav Semily400 400 800 
62 32/89 Kysela Zdeněk Hodkovice720 720 
63 151/50 Burda Tomáš Mnichovo Hradiště680 680 
64 101/20 Šíma Jan Velké Hamry60 600 660 
65 38/83 Šorejs Miloslav Turnov620 620 
65 24/97 Říha Karel Mnichovo Hradiště620 620 
65 152/49 Pavlovič Milan Kláštěr620 620 
68 66/135 Čulík Jan Liberec580 580 
69 88/33 Beneš Pavel Doubí560 560 
70 109/12 Machalický Tomáš Boseň540 540 
70 48/153 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště540 540 
72 22/99 Vávra Vladimír Svijany420 100 520 
73 81/40 Sudík Miloslav Kochánky500 500 
74 92/29 Kysela Leoš Příšovice460 460 
75 85/36 Šlejtr Martin Poděbrady260 180 440 
76 34/87 Jedlička Bohuslav Liberec420 420 
77 142/59 Borůvka Pavel Stružinec400 400 
77 105/16 Růžička Miroslav Tanvald400 400 
79 149/52 Durček Josef Kláštěr380 380 
79 160/41 Říha Jan Bakov380 380 
81 46/155 Číž Luboš Mnichovo Hradiště340 340 
82 118/3 Francák Jan Svijany300 300 
83 45/156 Kudibal Sváťa Svijany280 280 
84 15/106 Bohm Michal Semily260 260 
84 100/21 Forst Jiří Mladá Boleslav260 260 
84 154/47 Vítek Lukáš Mašov260 260 
87 50/151 Srna Jiří Příšovice220 220 
87 84/37 Novák Jiří Přepeře140 80 220 
89 153/48 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště180 180 
90 138/63 Aust Josef Mladá Boleslav160 160 
90 69/132 Hujer Miroslav Liberec160 160 
92 44/157 Novák Josef Svijany100 100 
93 156/45 Sovák Vojtěch Mašov40 40 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22