ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   podzim/2012
  Výsledková listina - kategorie :   společné
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 98/23 Rulec Josef Příšovice9120 9120 
2 133/68 Zeman Luboš Semily620 5180 5800 
3 61/140 Honc Josef Rumburk280 4000 4280 
4 23/98 Baštýř Josef Jablonné140 3940 4080 
5 14/107 Janda Pavel Turnov2560 980 3540 
6 130/71 Janata Martin Libuň3340 3340 
7 115/6 Vávra Vladimír Košice3140 3140 
8 90/31 Koťátko Lukáš Svijany2800 2800 
9 150/51 Schindler Karel Lovosice160 2600 2760 
10 77/124 Fabiánek Pavel Semily2660 2660 
11 103/18 Novotný Jiří Hodkovice2440 2440 
12 117/4 Jiránek Martin Liberec2420 2420 
13 121/80 Šorejs Miloslav Turnov2120 140 2260 
14 43/158 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště2060 2060 
15 40/81 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště1820 1820 
16 64/137 Křikava Jaroslav Hodkovice100 1500 1600 
17 101/20 Kotek Karel Velké Hamry1460 1460 
18 153/48 Frelich Karel Bakov440 540 980 
19 136/65 Zeman Miroslav Semily300 340 640 
20 52/149 Sudík Miloslav Kochánky500 500 
21 84/37 Tošovský Jakub Bělá480 480 
22 33/88 Preisler Lukáš ml. Rychnov440 440 
23 157/44 Nedoma Radek Bakov360 360 
23 83/38 Tošovský Antonín Bělá360 360 
25 160/41 Hrdina Jiří Bakov320 320 
26 50/151 Novák Josef Svijany180 120 300 
27 27/94 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště280 280 
27 94/27 Zeman Martin Semily280 280 
29 26/95 Stuchlík Jiří Nová Paka160 100 260 
30 65/136 Louda Jaroslav Hodkovice240 240 
31 109/12 Procházka Ota Vrchlabí220 220 
32 93/28 Vyhlas Martin Bakov200 200 
32 75/126 Vybíral Karel Semily200 200 
32 158/43 Sychra Vladimír Jenišovice200 200 
32 149/52 Burda Jiří Mnichovo Hradiště200 200 
36 30/91 Karban Michal ml. Rychnov180 180 
36 28/93 Pelda Milan Mnichovo Hradiště180 180 
38 159/42 Šámal Jiří Veselá160 160 
38 25/96 Mráz Vlastimil Turnov160 160 
38 42/159 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec160 160 
41 44/157 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště120 120 
41 18/103 Hylmar Radek Liberec120 120 
41  6/115 Říha Jan Bakov120 120 
44 45/156 Vrabcová Andrea Doubrava100 100 
44 12/109 Smolík Josef Mnichovo Hradiště100 100 
44 31/90 Karban Michal Rychnov100 100 
44 119/2 Jiránek Jan Svijanský Újezd100 100 
48 85/36 Podolka Stanislav Přepeře80 80 
49 140/61 Tichý Tomáš Bratříkov40 40 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22