ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2011
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 160/41 Vlasta Vratislav Bakov16700 5580 22280 
2 158/43 Dvořák Oldřich Opočno11620 2040 13660 
3 36/85 Buriánek Vladimír Ml.Boleslav9000 2540 11540 
4  6/115 Vyhlas Martin Bakov9400 9400 
5  1/120 Říha Jan Bakov8700 8700 
6 159/42 Dvořák Jan 6840 6840 
7 66/135 Novotný Jakub Hodkovice120 6320 6440 
8 150/51 Šetina Michal Ml.Boleslav6360 6360 
9 37/84 Stezka Ota Ml.Boleslav3840 2180 6020 
10 121/80 Kotas Pavel Ml.Boleslav2140 3320 5460 
11 54/147 Burda Jiří Mn.Hradiště4260 4260 
12  2/119 Dašánek Bohuslav Jaroměř2620 1600 4220 
13 86/35 Hudský Antonín Jablonec3980 3980 
14 79/122 Votoček Václav Semily3660 3660 
15 44/157 Kočí Josef Mn.Hradiště3360 3360 
16 156/45 Vrabcová Andrea Doubrava2980 2980 
17 132/69 Žídek Jan Hodkovice100 2840 2940 
18 135/66 Zeman Luboš Semily210 2600 2810 
19 141/60 Plíva Miloš Semily2720 2720 
20  3/118 Falta Opočno2640 20 2660 
21 59/142 Vodák Luděk Mn.Hradiště2600 2600 
22 138/63 Štepánek Ladislav Semily140 2260 2400 
23 146/55 Janda Pavel Turnov1680 660 2340 
24 85/36 Novák Jiří Přepeře2320 2320 
25 124/77 Jiránek Martin Liberec2240 2240 
26 82/39 Dlouhý Matěj Česká Kamenice2180 2180 
27 46/155 Čech Zdeněk Mn.Hradiště2120 2120 
28 64/137 Vajs Robert Hodkovice2060 2060 
29 77/124 Janata Martin Libuň2040 2040 
30 11/110 Hykman Jiří Přepeře2000 2000 
31 55/146 Burda Tomáš yyy1960 1960 
32 60/141 Novotný Pavel Hodkovice1920 1920 
33 98/23 Koťátko Lukáš Doubrava1820 1820 
33 29/92 Rulec Josef Příšovice40 1780 1820 
35 38/83 Fabiánek Pavel Semily1800 1800 
36  7/114 Paldus Vladimír Ml.Boleslav1740 1740 
37 76/125 Resl Jakub Liberec1680 1680 
38 41/160 Rösler Tomáš Veselá1620 1620 
39 149/52 Hyka David Mukařov1580 1580 
40 116/5 Musil Vladimír Semily1560 1560 
40 92/29 Stěhulka Aleš Bitouchov1560 1560 
42 68/133 Zítka Lukáš Ml.Boleslav1520 1520 
42 70/131 Resl Milan Liberec1520 1520 
44 139/62 Novotný Vladimír Semily1420 1420 
45 125/76 Velebný Pavel Ml.Boleslav1180 1180 
46 128/73 Kraus Luboš Turnov1160 1160 
47 28/93 Tuček Ondřej Mn.Hradiště1040 1040 
48 20/101 Šindler Karel Lovosice240 740 980 
49 106/15 Vávra Lukáš Železný Brod860 860 
50  4/117 Frelich Karel Bakov820 820 
51 99/22 Hruška Jakub Příšovice800 800 
51 25/96 Šindler Karel st. Lovosice800 800 
53 109/12 Maděra Michal Mn.Hradiště720 720 
54 30/91 Stuchlík Jiří Nová Paka520 520 
55  9/112 Bernat Milan Přepeře500 500 
56 57/144 Kameník Jiří Ml.Boleslav400 60 460 
57 35/86 Hylmar Radek Liberec400 400 
58 69/132 Aust Josef Ml.Boleslav240 120 360 
59 145/56 Tomáš Vlasta Mn.Hradiště340 340 
60 45/156 Hybner Pavel Mn.Hradiště200 200 
61 114/7 Kapras Tomáš Čičavy180 180 
62 13/108 Stehlík Lubomír Bakov160 160 
62 14/107 Vymazal Petr Bakov100 60 160 
64 10/111 Stehlík Jiří Bakov120 120 
65 151/50 Práde Jaroslav Štětí70 70 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22