ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2010
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 74/127 Resl Jakub Liberec7900 7900 
2  1/120 Vlasta Vratislav Bakov6240 6240 
3 146/55 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav4380 1680 6060 
4 67/134 Zítka Lukáš Mladá Boleslav5000 1020 6020 
5 138/63 Martikan Martin Libáň4920 4920 
6  4/117 Plíva Miloš Semily1500 3360 4860 
6 147/54 Vlasta Tomáš Mnichovo Hradiště3180 1680 4860 
8 14/107 Kulhavý Pavel Dobrovice4620 4620 
9 102/19 Pelda Lukáš Svijany4000 4000 
10 160/41 Dvořák Jan Bakov3780 3780 
11 21/100 Prošek Rostislav Frýdlant3700 3700 
12 215/00 Žídek Jan Hodkovice220 3280 3500 
13 127/74 Almáši Josef Smrčí3400 3400 
14 150/51 Vyhlas Martin Bakov2740 520 3260 
15 64/137 Burda Jiří Mnichovo Hradiště1580 1360 2940 
16 48/153 Novotný Ladislav ml. Hodkovice2880 2880 
17 12/109 Hozák Václav Mnichovo Hradiště2860 2860 
18 131/70 Ebrt Tomáš Veselá2760 2760 
19 125/76 Velebný Pavel Mladá Boleslav2600 2600 
19 133/68 Jiránek Jan Svijanský Újezd1200 1400 2600 
21 132/69 Jiránek Jaromír Svijanský Újezd2560 2560 
22 28/93 Kamenský Jaroslav Hodkovice2200 280 2480 
23 75/126 Novák Josef Přepeře2240 100 2340 
24 47/154 Novotný Jiří Hodkovice2240 2240 
25 25/96 Bejr Stanislav Koprník2200 2200 
26 116/5 Kapras Tomáš Čičavy2180 2180 
27 159/42 Práde Jaroslav Štětí2060 40 2100 
28 51/150 Chudoba Jaroslav Jablonec1900 1900 
29 66/135 Aust Josef Mladá Boleslav1520 100 1620 
30 26/95 Kopal František Klášter1600 1600 
31 140/61 Čapek Martin Dlouhá Lhota1540 1540 
32 59/142 Janda Pavel ml. Turnov1500 1500 
33 78/123 Stuchlík Jiří Nová Paka1340 80 1420 
34 61/140 Janda Pavel ml. Turnov1400 1400 
34 32/89 Hylmar Radek Liberec1400 1400 
34 45/156 Vejs Robert Hodkovice1400 1400 
37 137/64 Kysela Leoš Příšovice1380 1380 
37  7/114 Novotný Vladimír Semily1380 1380 
39 68/133 Odstrčilík Tadeáš Dolní Bousov1320 1320 
40 134/67 Zeman Miroslav Semily1300 1300 
41 10/111 Stehlík Jiří Bakov1260 1260 
42 72/129 Marnota Milan Liberec1140 1140 
43 136/65 Zeman Luboš Semily100 1020 1120 
44 99/22 Kožený Jan Doubrava1100 1100 
44 37/84 Abramiuc Radek Mladá Boleslav1100 1100 
46 92/29 Konopásek Bohouš Bakov1080 1080 
47 90/31 Petráček Ota Liberec880 120 1000 
48 94/27 Véle Josef Mnichovo Hradiště920 920 
49 109/12 Šetina Michal Mladá Boleslav900 900 
49 101/20 Hušek Martin Liberec900 900 
51 158/43 Řehák Jiří Frýdlant660 200 860 
52 216/00 Žídek Petr Hodkovice780 780 
53 42/159 Karban Michal st. Rychnov700 700 
54 30/91 Adam Lukáš Hodkovice600 600 
55 13/108 Vymazal Petr Bakov380 380 
56 36/85 Kočí Josef Mnichovo Hradiště360 360 
57 100/21 Novák Josef Svijany280 40 320 
57 19/102 Sochůrek Roman Liberec320 320 
59 50/151 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště280 280 
60 58/143 Mareš Jan Turnov240 240 
61 34/87 Bohm František Hodkovice220 220 
62  6/115 Šulc Vilém Semily200 200 
62 213/00 Jan Mader Sloup200 200 
64 214/00 Jiří Kolomazník Rostkov180 180 
64 149/52 Paldus Vladimír Mladá Boleslav180 180 
66 97/24 Vídeňský Zdeněk Mnichovo Hradiště160 160 
66 40/81 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště160 160 
68 95/26 Kučera Zdeněk Mnichovo Hradiště140 140 
68 84/37 Pozdníček Zdeněk Svijany140 140 
70 122/79 Kopal Petr Ohrazenice120 120 
70 88/33 Vaníček Vojtěch Přepeře120 120 
72 63/138 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště100 100 
73 65/136 Malý Karel Mladá Boleslav60 60 
73 53/148 Svoboda Michal Kamenský Šenov60 60 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22