ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   podzim/2009
  Výsledková listina - kategorie :   společné
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 103/43 Zeman Luboš Semily9240 9240 
2 64/4 Novák Jiří Přepeře8880 8880 
3 63/3 Hudský Antonín Jablonec n. Nisou8160 8160 
4 34/94 Schingler Karel Lovosice7380 100 7480 
5 61/1 Tošovský Jakub Bělá p. Bezdězem4580 460 5040 
6 65/5 Vaníček Vojtěch Přepeře3420 3420 
7 120/60 Tošovský Antonín Bělá p. Bezdězem3180 3180 
8 14/74 Fabiánek Pavel Semily3120 3120 
9 52/112 Smolík Josef Mnichovo Hradiště2940 2940 
10 99/39 Vlasta Tomáš Mnichovo Hradiště680 2140 2820 
11 32/92 Gaži Karel Hodkovice n. Mohelkou2800 2800 
12 98/38 Lacina Antonín Bělá p. Bezdězem1440 1340 2780 
12 56/116 Stránský Vladimír Bělá p. Bezdězem2780 2780 
14 30/90 Hylmar Radek Liberec2760 2760 
15 102/42 Janata Martin Libuň2720 2720 
16 20/80 Mráz Vlastimil Turnov800 1800 2600 
17 22/82 Véle Josef Mnichovo Hradiště2500 2500 
18 109/49 Buriánek Vladimír Mladá Boleslav2380 2380 
19 117/57 Tošovský Petr Bělá p. Bezdězem2320 2320 
20 89/29 Baštýř Josef Jablonné p. Ještědí2100 2100 
21 13/73 Novák Josef Svijany160 1700 1860 
21 50/110 Kameník Jiří Mladá Boleslav880 980 1860 
23 100/40 Vlasta Vratislav Bakov n. Jizerou1160 620 1780 
24 38/98 Kotas Pavel ml. Mladá Boleslav900 800 1700 
25 60/120 Zoufalý Jaroslav Bakov n. Jizerou1600 1600 
26 93/33 Blechta Jakub Veselá1580 1580 
27 81/21 Sluka Milan Mírová p. Kozákovem1540 1540 
28 59/119 Hrib Eduard Bělá p. Bezdězem1440 1440 
29 62/2 Daniel Milan Bělá p. Bezdězem1420 1420 
29 70/10 Jedlička Martin Svijany1420 1420 
31 51/111 Běhounek Bohuslav Mnichovo Hradiště1400 1400 
31 27/87 Frelich Karel Bakov n. Jizerou1400 1400 
33 54/114 Resl Jakub Liberec1240 1240 
34 88/28 Baštýř Petr Jablonné p. Ještědí1220 1220 
35 76/16 Mareš Martin Turnov1080 1080 
36 47/107 Trpkoš Jaroslav ml. Mladá Boleslav1060 1060 
37 66/6 Kunst Jiří Přepeře1000 1000 
38 110/50 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav820 820 
38 44/104 Malý Karel Mladá Boleslav820 820 
40 28/88 Kysela Zdeněk Hodkovice n. Mohelkou760 760 
41 69/9 Růžička Martin Jablonec n. Nisou740 740 
42 42/102 Kopal Lukáš Ohrazenice700 700 
43 84/24 Vávra Vladimír Svijany680 680 
43 43/103 Zítka Lukáš Mladá Boleslav680 680 
45 57/117 Drmota Zdeněk Bělá p. Bezdězem660 660 
46 74/14 Bakeš Michal Rovensko p. Troskami560 560 
47 73/13 Stuchlík Jiří Nová Paka480 480 
48  7/67 Svoboda Jan Doubrava300 300 
49 116/56 Hladký Václav Praha220 220 
49 40/100 Schingler Karel ml. Lovosice220 220 
51 119/59 Uhrin Michal Mnichovo Hradiště200 200 
52 46/106 Dányi Milan ml. Bělá p. Bezdězem140 140 
53 67/7 Vaníček Luboš Přepeře60 60 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22