ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2009
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 145/65 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav13000 5460 18460 
2 108/28 Janata Martin Libuň6660 6180 12840 
3 133/53 Jiránek Martin Svijanský Újezd9820 1520 11340 
4 124/44 Novák Josef Svijany5580 5280 10860 
5 38/118 Hylmar Radek Liberec3160 7640 10800 
6 36/116 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště7660 2580 10240 
7 40/120 Gaži Karel Hodkovice n. Mohelkou3320 6580 9900 
8 66/146 Aust Josef Mladá Boleslav6480 2900 9380 
9  1/81 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou7680 1560 9240 
10 35/115 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště5220 3980 9200 
11 123/43 Housa Oldřich Svijany6900 6900 
12 27/107 Kotas Pavel Mladá Boleslav4640 1880 6520 
13 146/66 Kameník Jiří Mladá Boleslav1440 4300 5740 
14 72/152 Resl Jakub Liberec5720 5720 
14 45/125 Kočí Josef Mnichovo Hradiště3840 1880 5720 
16 67/147 Mráček Petr Bílý Kostel5600 5600 
17 58/138 Mareš Jan Turnov3460 2080 5540 
18 49/129 Novotný Ladislav nejst. Hodkovice n. Mohelkou3120 2220 5340 
19 54/134 Felgr Zdeněk Turnov5040 180 5220 
20 21/101 Zeman Luboš Semily3380 1820 5200 
21 73/153 Resl Milan Liberec5140 5140 
22 97/17 Zítová Edita Turnov5120 5120 
23 109/29 Dolenský Roman Semily5080 5080 
23 13/93 Hozák Václav Mnichovo Hradiště3760 1320 5080 
25 96/16 Rulec Zbyněk Svijanský Újezd3320 1600 4920 
26 69/149 Běhounek Bohuslav Mnichovo Hradiště4860 4860 
27 100/20 Buchta František Mnichovo Hradiště4420 320 4740 
28 39/119 Jedlička Bohuslav Liberec4720 4720 
28 158/78 Říha Jan Bakova nad Jizerou4720 4720 
30 147/67 Buriánek Vladimír Mladá Boleslav1460 3240 4700 
31 22/102 Vlasta Tomáš Mnichovo Hradiště2600 1540 4140 
32 111/31 Baštýř Josef Jablonné v Podještědí4120 4120 
33 18/98 Stehlík Jiří Bakov nad Jizerou1840 2180 4020 
34 131/51 Jiránek Jan Svijanský Újezd3940 3940 
35 46/126 Moc František Olšina1240 2680 3920 
36 125/45 Koťátko Jiří Svijany3860 3860 
37 26/106 Kotas Pavel ml. Mladá Boleslav980 2760 3740 
38 48/128 Novotný Ladislav st. Hodkovice n. Mohelkou3660 3660 
39 47/127 Novotný Jiří Hodkovice n. Mohelkou1420 2180 3600 
40 160/80 Janda Pavel Turnov3400 3400 
41 92/12 Vaníček Vojtěch Turnov1860 1460 3320 
42 105/25 Frýba Jaroslav Nová Paka1840 1460 3300 
43 42/122 Cmundt František Svijany3160 3160 
43 24/104 Šumeraj Štefan Turnov3160 3160 
45 110/30 Koťátko Lukáš Svijany3120 3120 
46 53/133 Pehlik Petr Libuň1520 1560 3080 
47 11/91 Plíva Miloš Semily3060 3060 
48 65/145 Zítka Lukáš Mladá Boleslav1520 1320 2840 
49 30/110 Blechta Jakub Veselá2800 2800 
50  8/88 Frelich Karel Bakov nad Jizerou1400 1340 2740 
51 159/79 Janda Lukáš Turnov2260 440 2700 
52  4/84 Zajíček Zdeněk Semily2640 2640 
52 95/15 Rulec Josef Příšovice2420 220 2640 
52 139/59 Koutný Petr Frýdlant2640 2640 
55 51/131 Dlouhý Radek Trávnice2620 2620 
56 33/113 Kysela Zdeněk Hodkovice n. Mohelkou500 1980 2480 
57 50/130 Vajs Robert Hodkovice n. Mohelkou1940 460 2400 
58 113/33 Trpkoš Jaroslav ml. Mladá Boleslav2300 2300 
59 19/99 Józa Matěj Praha2200 2200 
60 17/97 Mráz Jaroslav ml. Mnichovo Hradiště2180 2180 
61 88/8 Šimůnek Jaroslav Mnichovo Hradiště2160 2160 
62 132/52 Jiránek Jaromír Svijanský Újezd1980 140 2120 
62 12/92 Šimůnek Karel Svijany2120 2120 
64 151/71 Kapras Tomáš Čičavy980 1120 2100 
65 155/75 Paldus Vladimír Mladá Boleslav2060 2060 
66 107/27 Bernart Miloš Mnichovo Hradiště1080 890 1970 
67 99/19 Janků Petr Radvánovice260 1700 1960 
68 29/109 Erbrt Tomáš Veselá1900 1900 
69 126/46 Botoš Petr Ohrazenice1680 1680 
70 31/111 Baštýř Petr Jablonné v Podještědí1640 1640 
71 141/61 Krčmář Jaroslav Frýdlant620 940 1560 
72 34/114 Kouřil Leoš Hodkovice n. Mohelkou1500 1500 
72 55/135 Janů Stanislav Libuň1500 1500 
74 77/157 Hobelant Lukáš Svijany120 1280 1400 
74 94/14 Novák Josef Přepeře1400 1400 
76  2/82 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou1340 1340 
77 74/154 Kroutil David Filipov1320 1320 
78  9/89 Šulc Vilém Semily1300 1300 
79 154/74 Chaloupka Milan Žďár1280 1280 
80 87/7 Zikmund Stanislav Turnov1240 1240 
81 15/95 Stehlík Lubomír Bakov nad Jizerou1220 1220 
82 89/9 Hloušek Petr Všeň1200 1200 
83 106/26 Stančev Petr Český Dub1140 1140 
84 32/112 Sehnal Pavel Jablonné v Podještědí1120 1120 
84 52/132 Dlouhý František Trávnice1120 1120 
86 68/148 Resl Zdeněk Bílý Kostel1060 1060 
87 76/156 Hušek Martin Svijany920 920 
88 16/96 Mráz Jaroslav Mnichovo Hradiště700 700 
89 78/158 Kopecký Aleš Svijany660 660 
90 37/117 Moravec Pavel Liberec520 520 
91 104/24 Stuchlík Jiří Nová Paka440 440 
92 71/151 Marnota Milan Liberec400 400 
93 157/77 Vyhlas Martin Bakov nad Jizerou380 380 
94 82/2 Kulhavý Pavel Mladá Boleslav340 340 
94 93/13 Vaníček Luboš Přepeře340 340 
96 98/18 Bakeš Michal Rovensko p. Troskami320 320 
97 85/5 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou300 300 
98 70/150 Burda Jiří Mnichovo Hradiště280 280 
99 43/123 Nedělka Jaroslav Svijany240 240 
100 25/105 Netolický Vojtěch Turnov200 200 
100 140/60 Prošek Rostislav Frýdlant200 200 
102 86/6 Žďárský Josef Liberec120 120 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22