ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2008
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 159/79 Vlasta Vratislav Bakov n. Jizerou9380 3220 12600 
2 28/108 Housa Oldřich Svijany8304 360 8664 
3 22/102 Frič Jakub Boseň8220 8220 
4 143/63 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav3820 3680 7500 
5 160/80 Tošovský Antonín Bělá p. Bezdězem4500 2920 7420 
6 90/10 Vídeňský Zdeněk Lhotice4240 1420 5660 
7 133/53 Koťátko Jiří Doubrava5640 5640 
8 89/9 Dlouhý František Libuň5580 5580 
9 124/44 Novák Josef Svijany2260 2720 4980 
10 38/118 Novotný ml. Ladislav Hodkovice3920 1000 4920 
11 105/25 Trpkoš Pavel Mladá Boleslav2040 2760 4800 
12  2/82 Janda Lukáš Turnov4700 4700 
13 48/128 Rulec Josef Příšovice1860 2700 4560 
14 79/159 Stěhulka Aleš Bitouchov3340 1160 4500 
15 83/3 Hobelant Lukáš Svijany1620 2820 4440 
16 31/111 Mráz Jaroslav st. Mnichovo Hradiště2120 2200 4320 
17 82/2 Kopecký Aleš Turnov3420 780 4200 
18 21/101 Zeman Luboš Semily3960 100 4060 
19 158/78 Vlasta Tomáš Bakov n. Jizerou3920 3920 
20 61/141 Burda Jiří Mnichovo Hradiště3340 400 3740 
21 131/51 Kolomazník Jiří Rostkov1200 2440 3640 
22 117/37 Svoboda Milan Hodkovice3500 3500 
23 60/140 Běhounek Bohuslav Mnichovo Hradiště2700 760 3460 
24  9/89 Kotas Pavel st. Mladá Boleslav3380 3380 
25 18/98 Šulc Vilém Semily1840 1500 3340 
26 157/77 Novák Jiří Přepeře3240 3240 
27 17/97 Mašek Miloš Semily1620 1600 3220 
28 63/143 Aust Josef Mladá Boleslav1020 2120 3140 
28 20/100 Ratouská Marcela Semily2340 800 3140 
30 123/43 Kožený Jan Doubrava2940 160 3100 
31 116/36 Hylmar Radek Liberec2960 40 3000 
32 11/91 Buriánek Vladimír Mladá Boleslav2980 2980 
33 84/4 Jedlička Martin Svijany2920 2920 
34 151/71 Macoun Daniel Sobotka2800 2800 
34 62/142 Zítka Lukáš Mladá Boleslav2800 2800 
36 127/47 Jiránek Martin Svijanský Újezd2780 2780 
36 80/160 Tošovský Jakub Bělá p. Bezdězem2600 180 2780 
38 128/48 Jiránek Jan Svijanský Újezd1180 1580 2760 
39 152/72 Čapek Martin Mladá Boleslav2260 400 2660 
40 10/90 Kotas Pavel ml. Mladá Boleslav2560 2560 
41 14/94 Zajíček Zdeněk Semily2480 2480 
42 71/151 Pecina Petr Mnichovo Hradiště1340 920 2260 
43 149/69 Kameník Jiří Mladá Boleslav2220 2220 
44 156/76 Hudský Antonín Jablonec n. Nisou1520 660 2180 
44 54/134 Kysela Bohuslav Příšovice2180 2180 
46 107/27 Trpkoš Jaroslav ml. Mladá Boleslav1280 380 1660 
47 13/93 Francák Jan Jičín1640 1640 
48 75/155 Práde Jaroslav Liberec1600 20 1620 
49 86/6 Šimůnek Jaroslav Mnichovo Hradiště1600 1600 
50 73/153 Bohm František Hodkovice1560 1560 
51  6/86 Krejčí Václav Choteč1540 1540 
52 12/92 Šimůnek Karel Svijany1480 1480 
53 41/121 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště1400 1400 
53 93/13 Stuchlík Jiří Nová Paka800 600 1400 
55 30/110 Mráz Jaroslav ml. Mnichovo Hradiště1360 1360 
56 142/62 Chramosta Jaroslav Turnov1260 1260 
56  4/84 Novotný Vladimír ml. Semily1260 1260 
58 35/115 Mayer František Turnov1240 1240 
59 150/70 Hanuš Petr Sobotka1180 1180 
60 72/152 Pecina Tomáš Mnichovo Hradiště1140 1140 
61 87/7 Zikmund Stanislav Turnov1100 1100 
62 129/49 Richtr Pavel Loukov1080 1080 
63 19/99 Novotný Vladimír Semily1060 1060 
64 95/15 Dušek Milan Liberec960 960 
65 88/8 Pehlík Pavel Libuň760 180 940 
66 97/17 Cmunt František Liberec780 780 
67 37/117 Novotný st. Ladislav Hodkovice80 640 720 
68 36/116 Novotný Jiří Hodkovice700 700 
69 154/74 Vaníček Vojtěch Přepeře640 640 
70 50/130 Krejcar Petr Pěnčín540 540 
71 81/1 Novák Josef Přepeře520 520 
72 130/50 Melichar Ondřej Mladá Boleslav440 440 
73 16/96 Fabiánek Pavel Semily420 420 
73 49/129 Hnatajko Michal Pěnčín420 420 
75  1/81 Janda Pavel Turnov400 400 
76 141/61 Chramosta Rudolf Jičín340 340 
76 140/60 Louda Jaroslav Hodkovice340 340 
78 76/156 Šváb František Kraslice310 310 
79 42/122 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště26 280 306 
80 155/75 Kunst Jiří Přepeře120 120 
81 40/120 Baštýř Petr Jabloné v Podj.40 40 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22