ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2006
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 46/126 Novotný Ladislav Hodkovice n. Mohelkou1420 7100 8520 
2 15/95 Ratouská Marcela Semily8370 8370 
3 28/108 Vídeňský Zdeněk Česká Lípa4880 2700 7580 
4 160/80 Velický Jaroslav Bakov n. Jizerou4060 3350 7410 
5  8/88 Kněžour Martin Mladá Boleslav7200 7200 
6 82/2 Tošovský Jakub Bělá6600 40 6640 
7 26/106 Tuček Ondřej ml. Mnichovo Hradiště5420 400 5820 
8 159/79 Tošovský Antonín st. Bělá5800 5800 
9 154/74 Urban Jaroslav Mladá Boleslav5120 460 5580 
10 148/68 Zeman Luboš Semily1280 4200 5480 
11 119/39 Kočí Josef Mnichovo Hradiště1620 3740 5360 
12 32/112 Lát Jiří Česká Lípa3340 1850 5190 
13 43/123 Hozák Václav Nová Ves4080 700 4780 
14  1/81 Janda Pavel Turnov3300 1440 4740 
15 120/40 Petráček Oto Liberec4600 4600 
16 89/9 Novák Josef Přepeře4420 4420 
17 147/67 Vyhas Martin Bakov n. Jizerou4400 4400 
18 68/148 Kameník Jiří Mladá Boleslav4020 4020 
19 45/125 Novotný Jiří Hodkovice n. Mohelkou1180 2700 3880 
20 75/155 Práde Jaroslav Liberec220 3420 3640 
20 157/77 Vlasta Tomáš Bakov n. Jizerou360 3280 3640 
22 51/131 Kysela Zdeněk Hodkovice n. Mohelkou3500 3500 
23 77/157 Tošovský Petr Bělá2480 800 3280 
24 118/38 Černý Jindřich Klášter200 2900 3100 
25 40/120 Šimáček Ondřej Liberec3040 3040 
26 155/75 Dvořák Jan Bakov n. Jizerou3000 3000 
26  9/89 Kotas Pavel Mladá Boleslav3000 3000 
28 91/11 Baštýř Josef Jablonné v Podještědí2900 2900 
29 94/14 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa2220 640 2860 
30  2/82 Drapák Petr Turnov1340 1480 2820 
31 88/8 Novák Jiří Přepeře2720 80 2800 
32 59/139 Schingler Karel st. Lovosice2590 100 2690 
33 156/76 Vlasta Vratislav Bakov n. Jizerou1600 880 2480 
34 114/34 Jiránek Martin Svijanský Újezd1100 1260 2360 
35 37/117 Vymazal Petr Nová Ves2310 2310 
36 30/110 Svaček Libor Semily2300 2300 
36 81/1 Tošovský Antonín ml. Bělá2260 40 2300 
38 76/156 Záhora Petr Býlina2220 2220 
39 55/135 Vávra Vladimír Svijany1600 600 2200 
40 78/158 Práde Lukáš Liberec980 1108 2088 
41 72/152 Hobelant Lukáš Vitanovice1500 560 2060 
42 38/118 Maier František Turnov2000 2000 
43 20/100 Novák Josef Svijany1960 1960 
44 35/115 Hrdina Vítezslav Lovice600 1300 1900 
45 144/64 Koťátko Jiří Doubrava1800 1800 
45 48/128 Vacek Zdeněk Hodkovice n. Mohelkou1800 1800 
47 56/136 Schingler Karel ml. Lovosice1220 540 1760 
48 52/132 Adam Lukáš Hodkovice n. Mohelkou1740 1740 
48 49/129 Weis Robert Hodkovice n. Mohelkou1740 1740 
50 100/20 Šubrt Jaroslav Příšovice1650 1650 
51 53/133 Kubíček Jan Turnov-Mašov1300 300 1600 
52 96/16 Kunst Jiří Přepeře1520 1520 
53 116/36 Stuchlík Jiří Nová Paka1420 80 1500 
53 44/124 Stehlík Jiří Bitouchov1500 1500 
53 136/56 Frouz Milan Jablonec n. Nisou1500 1500 
56 143/63 Svoboda Jan Doubrava1400 1400 
57 69/149 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav1000 380 1380 
58 79/159 Bozděch Karel Praha1300 1300 
58 150/70 Šulc Vilém Semily1290 10 1300 
60 10/90 Buriánek Vladimír Mladá Boleslav300 980 1280 
61 18/98 Chládek Ladislav Jablonec n. Nisou1240 1240 
62 16/96 Ratouský Tomáš Semily1200 1200 
63 63/143 Čelechovský Jaroslav Trenčín1100 1100 
63 137/57 Krejcar Petr Pěnčín1100 1100 
63 47/127 Novotný Ladislav st. Hodkovice n. Mohelkou1100 1100 
66 24/104 Pour Martin Liberec940 940 
67 27/107 Tuček Ondřej st. Mnichovo Hradiště900 900 
68 21/101 Jedlička Bohuslav st. Liberec820 820 
69 13/93 Antonín Tomáš Praha700 700 
70  3/83 Kulhavý Pavel Mladá Boleslav620 620 
71 65/145 Douša Milan Lovosice80 521 601 
72 36/116 Hrdinová Blanka Lovice600 600 
73 117/37 Moc František Olšina560 560 
74 50/130 Hylmar Radek Liberec70 450 520 
74  4/84 Šimek Václav Vyskeř520 520 
76 14/94 Zajíček Zdeněk Semily500 500 
76 149/69 Novotný Vladimír Semily500 500 
78 17/97 Fabiánek Pavel Semily320 320 
79 130/50 Kubeček Stanislav Liberec300 300 
79 60/140 Němčík Roman Turnov300 300 
81 140/60 Leoš Móro Semily240 240 
81 57/137 Ešner Tomáš Lovosice240 240 
83 152/72 Bartoš Michal Bakov n. Jizerou180 180 
83 23/103 Sotona Marcel Liberec180 180 
85 33/113 Sejbert Marcel Chrastava160 160 
86 41/121 Dušek Adam Liberec60 60 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22