ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2005
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 81/1 Tošovský Antonín ml. Bělá pod Bezdězem7260 7260 
2 10/90 Zajíček Zdeněk Semily5920 5920 
3 95/15 Novák Václav Mladá Boleslav5420 5420 
4 85/5 Hobelant Lukáš Vitanovice5220 5220 
5 29/109 Vídeňský Zdeněk Mnichovo Hradiště4200 120 4320 
6 159/79 Tošovský Antonín st. Bělá pod Bezdězem3380 3380 
7 15/95 Novotný Vladislav Hodkovice nad Mohelkou3340 3340 
8 123/43 Mareš Martin Ohrazenice2040 1080 3120 
9 69/149 Hásek Martin Stružinec3060 3060 
10 112/32 Jiránek Jan Svijanský Újezd2760 2760 
11 131/51 Král Ladislav Praha1400 1240 2640 
12 27/107 Frelich Miroslav Turnov680 1900 2580 
13 30/110 Vrabec Vladimír Mnichovo Hradiště2240 320 2560 
14 130/50 Buchta Franišek Mnichovo Hradiště2540 2540 
15 33/113 Hylmar Radek Liberec2300 60 2360 
16 55/135 Vávra Vladimír Mnichovo Hradiště1020 1280 2300 
17 147/67 Havel Radek Hodkovice nad Mohelkou2220 2220 
17 40/120 Piskač Jaroslav Ploukonice2220 2220 
19 67/147 Kočí Josef Mnichovo Hradiště2200 2200 
19 150/70 Maruška Dušan Březina1040 1160 2200 
21 71/151 Štrojsa Miroslav ml Turnov2180 2180 
22 16/96 Novotný Vladislav nejst Hodkovice nad Mohelkou2120 2120 
23  1/81 Janda Pavel ml. Turnov2040 2040 
24 75/155 Brož Milan Frýdlant v Čechách2000 2000 
25 122/42 Svoboda Jan Doubrava1960 1960 
26  2/82 Janda Lukáš Turnov1900 1900 
26 25/105 Sotona Marcel Liberec1900 1900 
26 37/117 Švára Jaroslav Loukovec1900 1900 
29 158/78 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem1860 1860 
30 156/76 Daňhel Milan Bělá pod Bezdězem1560 1560 
31  3/83 Janda Pavel st. Turnov1440 1440 
32 121/41 Koťátko Jiří Doubrava1380 1380 
32 74/154 Řehák Jiří Frýdlant v Čechách1380 1380 
34 61/141 Cmunt František Svijany1300 1300 
34 146/66 Krejcar Petr Pěnčín1300 1300 
34 125/45 Škréta Jindřich Mnichovo Hradiště1300 1300 
37 83/3 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou1120 120 1240 
37 157/77 Daňhel Jan Bělá pod Bezdězem1240 1240 
39 63/143 Košek Martin Ohrazenice1200 1200 
39 23/103 Vrzala Rudolf Liberec1200 1200 
41 143/63 Novák Jiří Přepeře1180 1180 
42 110/30 Šareš Josef Doubrava1140 1140 
43 148/68 Boem František Hodkovice nad Mohelkou1100 1100 
43 70/150 Hásek Miroslav Stružinec1100 1100 
45 46/126 Poledňáková Jana Jablonec nad Nisou1080 1080 
46 22/102 Jedlička Bohuslav ml Liberec1060 1060 
47 82/2 Vlasta Vratislav st. Bakov nad Jizerou1000 1000 
48 145/65 Kunst Jiří Přepeře920 920 
48 79/159 Netolický Vojtěch Turnov920 920 
50 160/80 Velický Jaroslav Bakov nad Jizerou900 900 
51 113/33 Jiránek Martin Svijanský Újezd860 860 
52 117/37 Salava Martin Maršovice740 740 
53 77/157 Kulhavý Pavel Mladá Boleslav360 360 
54 54/134 Brain Gorge Praha180 20 200 
55 99/19 Šebestian Petr Bakov nad Jizerou80 80 160 
56 76/156 Weigent Aleš Mladá Boleslav140 140 
57 87/7 Hobelant David Vitanovice120 120 
58 86/6 Trosberg Radim Vitanovice40 40 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22