ČRS MO SVIJANY

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Rybářské závody

Rybářské závody - výsledky


  Rybářské závody na Tůni u Loukova:   jaro/2002
  Výsledková listina - kategorie :   dospělí
 
Pořadí Číslo Jméno MO/Bydliště 1.kolo 2.kolo Celkem
1 160/80 Procházka Pavel Bělá pod Bezdězem11330 11330 
2  5/85 Altman Jaroslav Praha10220 10220 
3  1/81 Janda Pavel Turnov9220 9220 
4  3/83 Bartoš Milan Bakov nad Jizerou6820 6820 
5 155/75 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou6270 6270 
6 18/98 Kysela Zdeněk Hodkovice6260 6260 
7  2/82 Janda Lukáš Turnov6080 6080 
8 81/1 Tošovský Petr Bělá pod Bezdězem5070 5070 
9 17/97 Hylmar Radek Liberec5040 5040 
10 88/8 Sluka Milan Turnov4950 4950 
11 85/5 Adam Josef Dolní Bousov4620 4620 
12 154/74 Rympler Jaromír Svijany4500 4500 
13 152/72 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou4460 4460 
14 83/3 Kameník Jaroslav ml. Mladá Boleslav4220 4220 
15 24/104 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště3920 3920 
16 54/134 Šindler Karel ml. Litoměřice3860 3860 
17 32/112 Holan Lukáš Svijany3840 3840 
18 89/9 Jebavý Miroslav Turnov3780 3780 
19 55/135 Šindler Karel Litoměřice3200 3200 
20 80/160 Zoufalý Bakov nad Jizerou3110 3110 
21 76/156 Kučera Mladá Boleslav3020 3020 
22 36/116 Netolický V. Svijany3000 3000 
23  4/84 Říha Jan Bakov nad Jizerou2840 2840 
24 78/158 Hajlych 2740 2740 
25 112/32 Vaníček Přepeře2580 2580 
26 20/100 Krejcar Jan bez2420 2420 
27 115/35 Jiránek Jan Svijanský Újezd2400 2400 
28 153/73 Rympler Petr Svijany2240 2240 
29 33/113 Holan Luboš Svijany2220 2220 
30 113/33 Jiránek Miroslav Svijanský Újezd2200 2200 
31 145/65 Kůrka Tomáš Svijanský Újezd2060 2060 
32 11/91 Holas Jakub Svijany2040 2040 
33 25/105 Janeček Patrik Mnichovo Hradiště2020 2020 
34 52/132 Koubek Radomír Turnov1980 1980 
35 77/157 Lát Česká Lípa1900 1900 
36 42/122 Podzimek Jiří Jablonec nad Nisou1840 1840 
37 79/159 Tesař Karel Svijany1800 1800 
38 116/36 Ardelt Svijanský Újezd1780 1780 
39 23/103 Fídler Jiří Mnichovo Hradiště1740 1740 
40 67/147 Maruška Svijany1680 1680 
41 111/31 Kunst Přepeře1660 1660 
42 68/148 Škoda Svijany1440 1440 
43 95/15 Pelda Karel Svijany1400 1400 
44 16/96 Mlejnek Pavel Svijany1340 1340 
45 14/94 Buriánek Vladimír Mladá Boleslav1300 1300 
46 157/77 Kulhavý Pavel Mladá Boleslav1240 1240 
47 82/2 Kameník Jaroslav st. Mladá Boleslav1220 1220 
48 22/102 Vávra Lukáš Železný Brod1200 1200 
49 94/14 Vlk Ladislav Svijany1180 1180 
50 75/155 Cajtham Zákupy850 850 
51 28/108 Vacek Zdeněk Svijany400 400 
52 47/127 Douša Milan Litoměřice360 360 
53 84/4 Čapek Martin Mladá Boleslav250 250 
54 12/92 Ježek Eman Mladá Boleslav120 120 
55 66/146 Hobelant Lukáš Svijany80 80 
Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 08:22