ČRS MO SVIJANY

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
Home Rybářský řád Bližší podmínky výkonu rybářského práva 2015

Bližší podmínky výkonu rybářského práva 2015

Tisk

Bližší podmínky lovu stanovené na rok 2015

Pro revír č. 441062 Malé štěrkopískoviště Příšovice

 1. Rybolov se řídí platným rybářským řádem a je provozován celoročně bez všeobecné doby hájení.
 2. Hájeným úsekem od 1.5. do 30.9. je celá souběžná strana se silnicí Ploukonice-Příšovice (oblast kempu) a navazující část severní strany až cca 100m za hranici ostrova. Úsek je vymezen tabulemi. Nahazování udic do hájeného úseku je ZAKÁZÁNO! Dle mapky (viz. níže).
 3. Rybolov z ostrovů je celeročně ZAKÁZAN!
 4. Po ulovení druhé ušlechtilé ryby, jejím ponechání a zapsání do přehledu o úlovcích je lovící povinen ukončit lov. Úlovek ušlechtilých ryb je omezen počtem 30ks na povolenku v jednom kalendářním roce.
 5. Lov sumce v hájeném úseku je povolen pouze na zvláštní povolenku, která je vydávána zdarma. Vydává p. Kapras - tel. 604 854 800.
 6. Rybolov a vnadění z lodí, včetně zavážení nástrah je ZAKÁZÁNO!
 7. Parkování a provoz motorových vozidel se řídí vyhláškou obce Příšovice a zákonem o provozu na pozemních komunikacích v souladu s platnými obecně závaznými předpisy.
 8. Minimální lovná míra kapra je 45 cm., max. lovná délka kapra je 70 cm. Ulovený kapr delší jak 70 cm musí být vrácen do revíru!
 9. Minimální lovná míra okouna je 25 cm, štika 60 cm, amur pouze 1ks denně.
 10. Zákaz vnadění ovocem a ovocnými produktzý.
 11. Uchování živých ryb: Lovící může ponechané ryby přechovávat pouze do konce zákonem stanovené doby určené pro lov ryb. Dále platí bližší podmínky výkonu rybářského práva na revírech ČRS, § 13 odst. 9 zákona č. 99/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů!

 

Pro revír č. 441057 Velké štěrkopískoviště Příšovice

 1. Rybolov se řídí platným rybářským řádem a je provozován celoročně bez všeobecné doby hájení.
 2. ZÁKAZ lovu ryb z oplocených a uzavřených pozemků na břehu!
 3. Na tomto revíru platí jen územní povolenky a zvláštní povolenky vydané v MO sdružených do ČRS SÚS Ústí n. Labem a povolenky vydané MO ČRS Svijany.
 4. Parkování a provoz motorových vozidel se řídí vyhláškou obce Příšovice a zákonem o provozu na pozemních komunikacích v souladu s platnými obecně závaznými předpisy.
 5. Minimální lovná míra kapra je 45 cm., max. lovná délka kapra je 70 cm. Ulovený kapr delší jak 70 cm musí být vrácen do revíru!
 6. Rybolov a vnadění z lodí, včetně zavážení nástrah, je ZAKÁZÁNO!
 7. Úlovek amura je omezen na 1 ks denně.
 8. Uchování živých ryb: Lovící může ponechané ryby přechovávat pouze do konce zákonem stanovené doby určené pro lov ryb. Dále platí bližší podmínky výkonu rybářského práva na revírech ČRS, § 13 odst. 9 zákona č. 99/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů!

Pro revír č. 441015 Jizera 7


Platí ustanovení dle rybářského řádu a soupisu rybářských revírů SÚS.

Pro revír č. 441058 Žehrovka


Platí ustanovení dle rybářského řádu a soupisu rybářských revírů SÚS.

NA VŠECH REVÍRECH MO SVIJANY PLATÍ:

Uchovávání živých ryb: Lovící může ponechané ryby přechovávat pouze do konce doby určené pro lov ryb. Dále platí bližší podmínky výkonu rybářského práva na revírech ČRS, §13 odst. 9 zákona č. 99/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů!

Mapka hájeného úseku


Aktualizováno Čtvrtek, 12 Únor 2015 08:40