ČRS MO SVIJANY

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Diskuse
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Sadba
(1 shlédnutí) (1) host
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1
Téma: Sadba
Sadba Před 5 měsíce  
Dobrý den.
Sazejí se do Jizery 7 nějaké ryby? Od zhruba deseti lidí vím, že je to velké bída.
Děkuji Michal
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Michal ()

Reply Quote

Re:Sadba Před 5 měsíce  
Sázejí se hlavně brambory, vysazují se stromy a taky ryby. A to dost, to mi věřte. Kdo to umí, tak chytí oba druhy pstruhů, sivena, úhoře, všechny druhy jelců, když je pozná a šli i okouni. Chytají se i kapři, když už se tam dávají. No a potom někdo neumí, nebojte, patřím mezi ně i já a z toho plyne to celkové sdílení o ,, bídě".
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
jf ()

Reply Quote

Re:Sadba Před 2 měsíce, 3 týdnů  
Tak na toto téma musím taky zareagovat.Dost jsem se nasmál.Vím že ryby jsou na jizeře 7 ale hlavně záleží kam je vysypete!!!Když si je dáváte nad Svijanský jez tak je tam máte.Nad Březinou se dá taky nachytat ale už to není nic extra.A když člověk jde chytat mezi Březinu a Hubálov tak je rád ze chytne aspoň tlouště.Jelikož chodím na jizeru přes 20let a všude,tak vám řeknu že nad Svijanama si člověk krásně zachytá.Ale okolo Březiny a Hubálova(hlavně poslední úsek!!!) nemá cenu tam na kapry a štiky chodit.Co vím tak dole se chytne tak 10 náhodných kaprů za rok.a ja osobně už jsem zam 6 let o žadnýho nezavadil a to tam jsem třeba celý týden v kuse. Tak abych to schrnul::: vaše vysazování je velká bída!! pstruha a proudný ryby si dávejte k Přepeřím ! a dolu na hlubší vody už konečně dejte kapra a štiku ! tady mektáte jak vysazujete a kulový hovno!!! stejně všechno serete do tůně nebo na písáky!!! Tak a ted jedna otázka pro vás! Moc by mě zajímalo jestli už tam něco konečně dáte??a na jaký úseky?? (nechci přesný mýsto,nejsem masař,a taky mě nezajímá odpověd tipu: ryba splave s velkou vodou-to jsou kecy protože když splave s vodou tak jde až do labe) . Díky za pokec a za odpověd tady v diskuzy
Opište bezpečnostní kód   
místní ()

Reply Quote

Re:Sadba Před 2 měsíce, 3 týdnů  
Dobry večer, aniž bych Vas chtěl rozlobit, tak jsem i letos velkou část ryb vysypal u Svijan. Kdybych věděl, že Vam to nevyhovuje, tak bych Vam to dovezl až pod prut k Brezine. Na omluvu naší organizacebych uvedl, ze jsme po celodennim lovení ryb a jejich rozvazeni byli utahani jako kráva, stmivalo se a to misto se jevilo tak nejak nejblizsi naší sadce. Premyslim, jak vytvořit knihu přání, stížností a požadavků na vysazovani. Proboha kam jsme se to dostali. Jan Francak.
Opište bezpečnostní kód   
Jf ()

Reply Quote

Re:Sadba Před 2 měsíce, 2 týdnů  
Děkuju za odpověd.To mi stačí.Jen jedna věc!Pokud vím tak jsem psal že nejsem masař,takže pod prut to přivést nechci.Jen vaše organizace by si už měla uvědomit, že Jizera 7 končí až v Hubálově!!Dole máte několik kilometrů krásný a skoro prázdný vody a bylo by dobré to už změnit.Vým jak je to náročná práce, ale jednou za rok něco vysypat dole by to chtělo.Když se bavím takhle s rybářema,tak převázná část mi říká to samý (krásná voda,-ale pořádná ryba nikde).A když jim řeknu že si to dáváte nad Svijany tak jsou akorát nasraný.... Tak se mějte pěkně.A aspoň chvíli se nad tím zamyslete!.)
Opište bezpečnostní kód   
místní ()

Reply Quote

Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1
Moderátoři: jan.francak, tkapras, lvrabec, jrygl,