ČRS MO SVIJANY

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Diskuse
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

odebrani rybařske povolenky
(1 shlédnutí) (1) host
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1
Téma: odebrani rybařske povolenky
odebrani rybařske povolenky Před 2 měsíce, 3 týdnů  
Dobrý den 10.06 2017 mi byla odebrana rybařska povolenka za rozdělaváni ohně v CHKO špatně jsem pochopil rozdělaváni otevřeného ohně měl jsem na rybach dva kluky a rozdělal jsem oheň na grylu tedy nejdřive dřevěné uhli pak že bylo po děšti tak jsem na gryl dal větši mokré haluze abychom odpudily komary nad grylem jsem měl dešnik abych nahodou nepopalil listi a gryl abych nespalil travu přišel porybný a zabral mi povolenku ted přestupek řešši Magistrat města Olomouce bude mi asi udělena pokuta pravnik na magistratu mi řek že povolenku mi vraci Rybařsky svaz že se mam domluvit sněma jel jsem tedy na svaz a tam mi bylo zděleno že na viřizeni maji 60 dnu od odebrani povolenky tak se chci zeptat chybu jsem přiznal s Magistratu pokutu dostanu tak proč taková birokracie z vracenim povolenky věškeré uřady soudy magistraty policie ma na vyřešeni 30 dnu a proč rybařsky svaz si da termin 60dnu a budou to řešit ještě na svazu to budu za jeden přestupek 2 x trestaný jak z magistratu tak i ze svazu ? to je snad proti ustavě aby za jeden přestupek byl člověk 2x potrestaný
děkuji za zpravu ŠPRINC
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
René šprinc ()

Reply Quote

Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1
Moderátoři: jan.francak, tkapras, lvrabec, jrygl,